کانون پرورش فکری مرکز اهرم
فرهنگی- هنری- ادبی -اسلامی- ورزشی و... 
قالب وبلاگ

گزارش کلاسهای تابستانه کانون اهرم درسال 90

مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اهرم با برگزاری کلاس‌های مختلف فرهنگی و هنری در تابستان 90 از کودکان و نوجوانان پذیرایی می‌کنند. 

فعالیت‌های هنری بخشی از برنامه‌های امسال مربیان این مرکز فرهنگی هنری کانون است که با استفاده از این فعالیت‌ها کودکان و نوجوانان را به شیوه‌های غیر مستقیم و بر اساس آموزه‌های ایرانی اسلامی آموزش می‌دهند.

زهرا میرزایی خواه  مسوول کانون اهرم با بیان این که در انجام این فعالیت هنری خود بچه‌ها انجام دهنده‌ی اصلی کارها هستند و مربیان بعد از آموزش به عنوان هدایت کننده و راهنما عمل می‌کنند .

 وی توضیح داد که امسال با اضافه شدن دو نیروی پاره وقت هنری و ادبی به مربیان مرکز تحول چشم گیری در این دو کارگاه صورت گرفته است  و اضافه کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تا پایان مرداد ماه برنامه‌های آموزش نقاشی، سفال، نقاشی روی بوم ، کارگاه ادبی ، آموزش قرآن، آموزش زبان انگلیسی، آموزش انیمیشن  و خوش‌نویسی در این مرکز برگزار خواهد بود که  در پایان ترم تابستانی نیز به اعضای فعال شرکت کننده در این کلاسها ، گواهینامه اتمام دوره  اهدا خواهد شد.

این مسوول فرهنگی در پایان انجام چنین فعالیت‌هایی را باعث ایجاد جذابیت و علاقه‌مندی، کودکان و نوجوانان به انجام فعالیت‌های فرهنگی و هنری عنوان کرد.

گفتنی است کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اهرم  در حال حاضر با دارا بودن 500 نفر عضو ثابت کتابخانه دارای یک مربی ثابت و دو مربی پاره وقت 30 ساعته میباشد  و  بیش از ۳۰ فعالیت فرهنگی، هنری، ادبی و مذهبی را برای مخاطبان کودک و نوجوان ارائه می‌کند.

روزهایی که برق میرفت ...

کلاس نقاشی

کارگاه ادبی

 

 

[ یکشنبه شانزدهم مرداد ۱۳۹۰ ] [ ] [ ز.میرزایی ] [ ]
.: Weblog Themes By MihanSkin :.

درباره وبلاگ

با سلام
این وبلاگ متعلق به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اهرم می باشد که هر چند وقت یک بار به روز می شود و آخرین فعالیت های صورت گرفته در این مرکز را در قالب خبرهایی کوتاه ارائه می دهد.
باشد که مورد قبول افتد...
جهت ارتباط با ما میتوانید با شماره تلفن 07725222107 تماس حاصل فرمائید.
امکانات وب